Gdzie nagrywamy?

Marsel Studio

 

Wszystkie vouchery zakupione w naszym sklepie są realizowane w Marsel Studio.

 

Trzy słowa wstępu o samym studio. Historia MarselStudio sięga 2006 roku. Początkowo było to domowe studio nagrań, jakich w naszym kraju wiele. Przez pierwsze lata kompletowałem sprzęt, szkoliłem się, poznawałem ciekawe osoby z branży i rejestrowałem pierwsze profesjonalne nagrania. Po kilku latach homerecordingu postanowiłem pójść w tym kierunku dalej i otworzyć studio nagrań z prawdziwego zdarzenia...Był rok 2014.

Od samego początku miałem swoją wizję tego miejsca. W końcu przygotowywałem się do tego parę ładnych lat. Jestem z tych osób, które lubią stawiać sobie cele i je realizować – nawet kiedy z początku wydawać się mogą nieosiągalne. Pragnąłem, aby moje studio miało niepowtarzalny klimat i przyciągało ludzi, dla których muzyka jest pasją i całym życiem. Po wielu miesiącach projektowania i budowy studia – udało się! Otworzyłem pierwsze studio na warszawskim Grochowie. Cały czas kompletowałem wyposażenie i poznawałem kolejne ciekawe osoby. Z biegiem czasu, wraz ze wzrostem zainteresowania i ciągłej chęci rozwoju, otworzyłem studio w nowej lokalizacji. Duże zainteresowanie ze strony zespołów spowodowało jednak, że i tu było za ciasno. Ostatecznie postanowiłem po raz kolejny powiększyć studio. Zainstalowałem się na ul. Chełmżyńskiej i pod tym adresem działamy do dziś.

W międzyczasie skończyłem szkołę z tytułem realizatora dźwięku, uczestniczyłem w licznych szkoleniach i przede wszystkim nagrałem tysiące godzin śladów. Cały czas zdobywam doświadczenie, ale chętnie podzielę się tym już zdobytym. Serdecznie zapraszam do siebie młode zespoły, wokalistów/wokalistki, muzyków i wszystkich tych, którzy chcieliby w profesjonalny sposób zarejestrować swoje muzyczne dokonania. Oczywiście, chętnie nagramy również zespoły z dużym doświadczeniem. A nagrywało u nas wiele gwiazd ogólnokrajowego formatu.

 

Marsel Studio   Marsel Studio   Marsel Studio

 


Gwarantuję pracę w komfortowych warunkach oraz miłą i przyjemną atmosferę podczas sesji nagraniowych. Do każdego artysty podchodzę indywidualnie. Jest to Twoje pierwsze nagranie? Postaram się stworzyć taki klimat, abyś się nie stresował.

Nasze studio jest w pełni wyposażone i gotowe do nagrania nawet najbardziej wymagających muzyków. Nagrywamy przy pomocy profesjonalnego sprzętu i na profesjonalnym sprzęcie. Sale są klimatyzowane. Posiadamy duży parking. Nasze studio znajduje się "na uboczu", więc nie musisz się martwić o swoją prywatność :).

 

Marsel Studio   Marsel Studio   Marsel Studio

 

MarselStudio to nie tylko profesjonalne studio nagrań. To wyjątkowe miejsce pozwala na realizację różnych wyjątkowych projektów. Szukasz ciekawego a zarazem oryginalnego miejsca, gdzie mógłbyś zrealizować teledysk do swojego utworu? Zapraszamy do nas! Poza kompleksową realizacją utworów, udostępniamy również przestrzeń, która może stanowić idealny plan do teledysków czy reklam.

 

Marsel Studio   Marsel Studio   Marsel Studio

 

Serdecznie zapraszam na ul. Chełmżyńską 10E lub do kontaktu telefonicznego na 604-186-929.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl