Program lojalnościowy

Zbieraj punkty i uzyskaj stały rabat na kolejne zakupy w naszym sklepie!

Wiemy, że wielu z Was wraca do nas często, cenimy sobie stałe relacje, dlatego w trosce o zadowolenie naszych klientów, wprowadziliśmy program lojalnościowy.

Zanim zrobisz zakupy w naszym sklepie, zapisz się do naszego Newslettera, a otrzymasz na start 10 punktów. Warto skorzystać. Dlaczego? Ponieważ uzyskując pewien pułap punktów, otrzymasz od nas stały rabat, który będzie odliczany od każdych kolejnych zamówień!

Jak to działa?

Za każde zakupy na kwotę minimum 100zł, otrzymają Państwo od nas 10 punktów.

Każde 100 punktów to 10% stałego rabatu na wszystkie kolejne zakupy w naszym sklepie bez ograniczenia czasowego. Z rabatu można korzystać wielokrotnie, jest on przypisywany do każdego zarejestrowanego klienta indywidualnie. Można uzyskać maksymalnie aż 20% stałego rabatu, żeby go otrzymać należy zebrać łącznie 200 punktów.

Poniżej prezentujemy progi rabatowe:

  • 100 pkt - 10% stałego rabatu
  • 150 pkt - 15% stałego rabatu
  • 200 pkt - 20% stałego rabatu

 

Ważne:

  • Przed zakupem klient musi być zalogowany w naszym sklepie. Dokonanie zakupów bez wcześniejszego logowania się, nie będzie premiowane punktami.
  • Rabat obowiązuje przy kolejnych zakupach i jest już na stałe przypisany do konta użytkownika. Można z niego korzystać wielokrotnie i nie trzeba tego nigdzie zaznaczać, ceny w naszym sklepie pokażą się już z pomniejszone o wartość procentową jaką mamy do dyspozycji.

Nie czekaj tylko zapisz się do naszego Newslettera. Oprócz informacji o specjalnych promocjach czy nowych produktach - otrzymają Państwo na start dodatkowe 10 punktów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl